درباره آژانس

درباره آژآنس

آژانس مسافرتی قصرطلایی دارای مجوز بند الف ، از سازمان هواپیمایی کشوری و همچنین عضو رسمی انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان خراسان در سال 1391 فعالیت خود را آغاز نمود. آژانس قصرطلایی خدمات متنوعی در زمینه ی تورهای خروجی، ورودی، رزرو هتل در سراسر جهان با استفاده از پیشرفته ترین سیستم ها، همکاری با آژانس های بزرگ و معتبر دنیا، استفاده از هتل های عالی در مناسب ترین نقاط هر شهر و دارا بودن کادری کارآزموده ی تمام وقت، همچنین همکاری راهنمایان کارآزموده ی فرهیخته با بیشترین اطلاعات و دانسته ها، همواره به دنبال تنوع، نوآوری و پویایی بوده و بیشترین توجه را به بار فرهنگی تورها داشته است.

سالها تجربه به ما آموخته است، که صنعت جهانگردی چیزی فراتر از یک تجارت می باشد و ایجاد روابط قوی و پایدار بر پایه صداقت، درک نیازها و خواسته های مشتریان و حمایت از آنها با عمل به تعهدات از اصول اولیه این صنعت است.

درباره لوگوی آژانس قصر طلایی

لوگوی رسمی آژانس قصر طلایی مشهد به صورت مونوگرام طراحی گردیده و ترکیبی از چهار حرف انگلیسی G (جی)، T (تی)، I (آی)٬ H (اچ) و A (ای) می باشد. این علامت به عنوان لوگوی سازمانی هتل بین المللی قصر طلایی در سال 2014 در کشور سوئیس ثبت جهانی گردیده است و دارای شناسنامه ثبت علائم بین المللی می باشد.
در طراحی این آرم، حرف G از کلمه Ghasr (قصر)، حرف T از کلمه Talaee (طلایی)، حرف I از کلمه International (بین المللی)٬ حرف H از کلمه Hotel (هتل) و حرف A از کلمه Agency (آژانس) مشتق شده است.